قوانین آژانس تجارت ارز های دیجیتال رویان

1- هزینه کارمزد انتقال ارز بر عهده خریدار میباشد . هزینه کارمزد بر اساس استاندارد های صرافی بین المللی بایننس میباشد .

2- چنانچه ادرس کیف پول به صورت غلط و اشتباه وارد شود،یا ادرس کیف پول شخص دیگری را وارد کنید اشتباه به عهده خودتان میباشد و صرافی هیچ مسئولیتی بابت این موضوع نخواهد داشت .

3- سفارش ها در روزهای عادی تا پایان همان روز و پنج شنبه و روزهای تعطیل ممکن است در اولین روز غیر تعطیل انجام شود .

4-سایت رویان اکسچنج (آژانس تجارت ارز های دیجیتال رویان ) از ارائه خدمات به اشخاص با هویت پنهان معذور است. و انجام خریدو فروش در سامانه صرافی رویان نیاز به احراز هویت میباشد .

5-در صورت هرگونه تخلف از سوی کاربر اعم از استفاده از حساب های هکی، مشخص نبودن منبع پول، پولشویی و … که قصد فریب سایت رویان اکسچنج را دارد، سایت رویان اکسچنج حق خود می داند حساب کاربر را معلق و به مراجع ذیصلاح اطلاع دهد.

6-واریز وجه به حساب سایت رویان اکسچنج توسط شخص ثالث طبق قوانین بانک مرکزي ممنوع میباشد، لذا واریز کننده وجه ریالی و درخواست کننده سفارش باید یکسان باشند. معادل ریالی در هنگام واریز وجه به حساب سایت رویان اکسچنج باید از حساب شخص متقاضی (کاربر عضو و احراز شده در سایت) حواله شود و در صورت نقدي بودن وجه واریزي، باید در فیش مربوطه نام واریز کننده، همان نام کاربر احراز هویت شده در سایت رویان اکسچنج باشد. بدیهی است در غیر این صورت به درخواست حواله مذکور ترتیب اثر داده نخواهد شد.

7-قرار دادن حساب کاربری خود در اختیار اشخاص دیگر در صورت محرز شدن، موجب اخراج کاربر از سایت می شود و عواقب ناشی از این امر بر عهده کاربر احراز هویت شده می باشد.

8-در صورت ثبت نادرست حساب گیرنده و یا عدم اطمینان از سمت گیرنده، سایت رویان اکسچنج هیچ گونه مسئولیتی را در این راستا نمی پذیرد.

9-پس از اتمام خرید محصول، مسئولیت محل و مکان و زمان و نحوه استفاده از محصول بر عهده کاربر می باشد.

ورود به بازار معاملات رمز ارز رویان اکس خرید و فروش بی واسطه ارزهای دیجیتالورود به سایت اصلی

خرید حضوری بیت کوین

خرید بیت کوین

خرید حضوری تتر